Hopp til innhold

FIS NC Åre, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 7.2 - 09.02.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Utfor Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Utfor Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor

Junior I K 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor

Junior I M 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor

Junior II M 19-21 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix