Hopp til innhold

Åpen alpinsamling Buskerud U16-U21 - Geilo

Alpinister i alpinklubber i Buskerud inviteres til åpen kretssamling på Geilo i regi av Buskerud Skikrets. Samlingen 18. til 21. desember gjelder for klassene U16 – U21. Link til info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2019/10/apen-alpinsamling-u16-u21-pa-geilo/

  • Når: 18.12 - 21.12.2019
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.11.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.12.2019 Klasse Foreldre overnatting fredag-lørdag Øvelse JA Startkontingent 0
Start 18.12.2019 Klasse Foreldre overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA Startkontingent 0
Start 20.12.2019 Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2019 Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2019 Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2019 Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Trening fredag og lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Trening fredag og lørdag Øvelse Trening

Trening onsdag og torsdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Trening onsdag og torsdag Øvelse Trening

Utøver overnatting fredag-lørdag - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Utøver overnatting fredag-lørdag Øvelse JA

Utøver overnatting onsdag-torsdag - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Utøver overnatting onsdag-torsdag Øvelse JA
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix