Hopp til innhold

SPV AlpinCup, Jølster IL

Storslålåm 8. februar og slalåm 9. februar. Felles kvalifiseringsrenn med Hordaland Skikrets til Hovudlandsrenn og Telenorleikane 2020.

  • Når: 8.2 - 09.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Jølster Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 08.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 08.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 08.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Girzadas, Kasparas Klubb Jølster IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vasstein, Sebastian Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vasstein, Sebastian Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Girzadaite, Meida Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvstetun, Andrine Sjøvoll Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vasstein, Synne Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Carina Vasstein Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hjelmbrekke, Ronja Karlsen Klubb Jølster IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Christina Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelmbrekke, Ronja Karlsen Klubb Jølster IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Markhus, Christina Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ada Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ada Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Evita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Sigrid Munthe Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Sigrid Munthe Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Vibe Ørum Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix