Hopp til innhold

Kretsmesterskap Alpint Sør-Trøndelag Skikrets

Oppdal Alpin Klubb, i samarbeid med Sør-Trøndelag Skikrets, ønsker velkommen til Kretsmesterskap i Alpint. Lørdag 8. februar SSL for U14 og eldre og SL for U12 og eldre i Hovdin, Oppdal Skisenter. Søndag 9. februar SSL for U12 og yngre i Stølen, Oppdal Skisenter. Alle renn er kvotekvalifisering for U14 til Landsfinalen/Telenorlekene og for U16 til Hovedlandsrenn for Sør-Trøndelag Skikrets. Rennene er landsrenn og åpen for alle. Det kåres kretsmester i klassene U14 og eldre for deltakere tilhørende Sør-Trøndelag Skikrets!

  • Når: 8.2 - 09.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flosand-Finnøy, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørset, Ola Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asphaug, Eirik Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Even Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Mads Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sellgren, Mathias Bremseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Emil Arnsteinson Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Juan Pedro Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellgren, Amalie Bremseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Roaldset-Fiske, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Esther Arnsteindatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Normann Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix