Hopp til innhold

Eie Cup Stabæk alpin

Stabæk Alpin har gleden av å invitere til Eie Stabæk cup (Rennene er også tellende i Oslorunden og OsloCup 2020.) 29 februar og 1. mars 2020 (Begge rennene kommer opp som gjennomføringsdato 29. februar i minidrett.no. SSL gjennomføres lørdag 29. februar og SL gjennomføres søndag 1. mars) Klasser: Jente og gutteklasser, U8 og yngre, U10 og U12 Gren: Storslalom lørdag, slalom søndag Sted: Kolsåsbakken Program: Rennstart kl. 11.00 - Besiktigelse kl. 10.15-10.45. Startnummerutlevereing fra kl. 09.30 (Likt begge dager) Annen omgang straks etter. Ikke returnerte startnummer belastes deltakers klubb med kr. 250,- Premiering straks etter annen omgang. Det vil også bli sammenlagtpremiering på søndag for de 6 beste i hver klasse Startkontingent: kr. 150,- (etteranmeldelse frem til kl. 10.45 på renndagen kr 300,-) Påmelding: http://www.minidrett.no Søkeord: ”stabæk”

  • Når: 29.2 - 01.03.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Siljebøl, Markus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rokolj, Kian Sundt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lindhartsen, Karl Kaspian Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Macfarlane, Haakon Lachlan Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Børstad, Iver Hammer Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Macfarlane, Haakon Lachlan Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørch, Sigurd Vangberg Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bull-Gabor, Alexander Randulf Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Greidung-Strohhammer, Lasse Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hafsteen, Nicholas Nygaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Leppard, Thomas Ethan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Leppard, William Benedict Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Matthew Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Julian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arlehed, Edvald Sigge Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Greidung-Strohhammer, Jakob Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, Thomas Ethan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, William Benedict Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Matthew Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsson, Leo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødningen, Mathias Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Julian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Folge, Philip Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wegener Hammer, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Petter Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Barth, Oscar Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Engelhart, Philip Erik Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Forsström, Carl-Alexander Mørk Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Nordskog Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wegener Hammer, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Jenny Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Oline Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folge, Louisa Naemi Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Amalie Wegener Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Laura Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lagen-Larsen, Amélie Béatrice Van Der Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Meyer, Julie Sophie Lund Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sommerfelt, Charlotte Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Veel-Skogholt, Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barth, Othilie Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Nora Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Louisa Naemi Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Amalie Wegener Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Laura Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holsve, Lykke Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Julie Sophie Lund Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Victoria Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Celine Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sommerfelt, Charlotte Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundbye, Sarah Mikkelhaug Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland-Evensen, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stacey, Eleanor Bluebell Klubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Celia Dahl Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeland-Evensen, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Amanda Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stacey, Eleanor Bluebell Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix