Hopp til innhold

SPV Alpinsamling U10-U16

Samling flytta frå Hodlekve til Jølster. Treningsavgift vert etterfakturert.

  • Når: 16.3 - 17.03.2019
  • Hvor: Jølster Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200

Påmeldte deltagere

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reed, Licia Helle Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svidal, Ingrid Rognebakke Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Nora Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svidal, Ingrid Rognebakke Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Nora Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Carina Vasstein Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Evita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Evita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
nif-epi04, 04
NTBScanpix