Hopp til innhold

FIS Trysil

  • Når: 6.12 - 09.12.2018
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Høgegga
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2018 Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2018 Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2018 Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2018 Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FIS Kvinner - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm

FIS Kvinner - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Slalåm

FIS Kvinner - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm

FIS Kvinner - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Kvinner Øvelse Storslalåm

FIS Menn - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Dan Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm

FIS Menn - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Dan Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Slalåm

FIS Menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm

FIS Menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse FIS Menn Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03