Hopp til innhold

Telenorlekene 2019 Sauda - flyttes pga. snøproblemer

Telenorlekene 2019

  • Når: 28.3 - 31.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sauda
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Jan-Tore Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rynning, Herman Rosenberg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Are Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Jan-Tore Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rynning, Herman Rosenberg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Are Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Jan-Tore Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Are Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Jan-Tore Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Are Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Davies, Celia Sophia Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Carina Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ågotnes, Ingrid Rusten Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies, Celia Sophia Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhusløkk, Carina Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ågotnes, Ingrid Rusten Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ågotnes, Ingrid Rusten Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Ingrid Rusten Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix