Hopp til innhold

HSIL-farten

Normal påmelding er avsluttet fordi vi har nådd 200 deltakere. Løpere i U11 eller U12 som trenger rennet for sammenlagtresultat i Oslo-cupen kan henvende seg til Ole A. Flagstad (se kontaktperson for arrangementet) med forespørsel om påmelding. HSIL-farten (tidligere EURO-tecfarten) er et populært fartsrenn for barn til og med fylte 12 år (U12) og arrangeres i "Familieløypa/rundløypa" Grefsenkleiva, Oslo skisenter, av Høybråten og Stovner IL alpint. Aldersgruppene som kan delta er begrenset til og med 12 år og alle klasser kjører kun en omgang. De yngste klassene til og med 10 år (U10) får premie rett etter målpassering, rangerte klasser (U11 og U12) premieres rett etter rennslutt. Det er premier til alle løpere. På grunn av tidspress er maks antall deltakere 200 (de 200 første påmeldte). Etteranmelding er dessverre ikke mulig. Vi selger hamburgere, pølser og brus ved målområdet og har åpen kiosk i varmestua. Velkommen til en herlig skikveld!

  • Når: 27.02.2019
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Emilian Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Contardo-Avlund, Torger Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Kjelsrud, Felix Sumstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Myrbø, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Thomas Breisnes Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Corneliussen, Luca Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Joachim Holstvold Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Maribo, Kevin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Samdal, Simen Havik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Andersen, William Marinius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Austdahl, Aksel Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Austdahl, Samuel Matheo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Ferdinand Lie Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aleksander Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kaboneza, Lucas August Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kaboneza, Nathan Olav Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Killingberg, Martin Olsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Richter-Massey, Wilmer August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Merky, Nellie Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Sjåtil, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Ihler, Ingvild Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vår Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Melbye, Emilie Sibbern Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Svensson, Frida Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G

J 12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Kajsa Dahl Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Merky, Valentina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aali, Sofia Sara Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Egner, Susanne Malene Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn el Hammichi, Firdaws Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Richter-Massey, Wilhelmine Othilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Svensson, Jenny Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sønes, Victoria Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Corneliussen, Amélie Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Mia Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Svensson, Emily Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix