Hopp til innhold

Ready Rang/KM SG U14/U16

NB: FLYTTET FRA 9 TIL 10 MARS, SE DETALJER I UTSENDT INVITASJON Velkommen til Ready Kretsmesterskap/Rangeringsrenn 2019. (U14 & U16) SSL 9. mars og Super G 10. Mars 2019 i Wyller. Vi ses i bakken! Mvh Ready alpin

  • Når: 10.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hovind, Adrian Rafael Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Luthen Grette, August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Refsum, Fanny Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Sofie Lillejordet Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix