Hopp til innhold

Ready Rang/KM SG U14/U16

Velkommen til Ready Kretsmesterskap/Rangeringsrenn 2019. (U14 & U16) SSL 8. mars og Super G 9. Mars 2019 i Wyller. Velkommen alle sammen! Vi ses i bakken! Mvh Ready alpin

  • Når: 09.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2019
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Stasjonsveien 24 0773 OSLO
  • Telefon: 22140051
  • E-post: igor@ready.no
  • Kontonummer: 60390519861
  • Hjemmeside: http://www.ready.no
  • Hovedtrener: Igor Laikert
  • Ass. TD: Peder Nergaard
  • TD: Hugo Sveholm

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
nif-epi04, 04