Hopp til innhold

Ready Kombirennet U10 og yngre SSL U12 Oslo cup/Runde Flyttet fra 10.02.19 til 09.02.19

NB flyttet fra 10.02.19 til 09.02.19 Hei og velkommen til Ready Kombirennet for U10 og yngre og SSL rennet for U12 Oslocup/Runde i Wyller. Kombi renn kjøres med SSL ski! Og for U12 SSL renn! Vi ønsker alle sammen velkommen i bakken og lykke til på rennene. Vi ses den 9 februar 2019! Mvh Ready Gøy på ski-Alltid!

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Folkvard, Axel Ferman Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Haanes, Herman Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Haugen, Gustav Richard Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Horn, Martin Timenes Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myrbø, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Østby-deglum, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Carr, Michael Aleksander Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hagfors, Victor Kornelis Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lindberg, Max Søyland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Prestgard, Hugo Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bøe, August Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kristoffersen, Kristian Dahl Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stiebel, Axel Valdø Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kjønø, Anna Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kristiansen, Oline Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Melbye, Emilie Sibbern Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Karlstrøm, Tomine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gram, Olivia Tonysdatter Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlstrøm, Tomine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Kajsa Dahl Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Valentina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Berger, Julie Kirkhusmo Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Egner, Susanne Malene Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Folkvard, Leni Isabella Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Homberset, Ragnhild Lorange Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Qvigstad, Julie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Richter-Massey, Wilhelmine Othilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Zachariassen, Elisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eliassen, Iselin Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heggen, Veronica Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Trehjørningen, Josefine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix