Hopp til innhold

Neglesprett SSL og SL (KM for Troms)

SSL på lørdag og SL på søndag, åpen for alle aldre. Se innbydelsen. http://www.vola-racing.com/skialppro/nord/

  • Når: 19.1 - 20.01.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Harstad
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 20.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 20.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 20.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 20.01.2019 Klasse U 10 gutt Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U10 jente Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U12 jente Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U14 jente Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U16 jente Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U16 jente Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U8 jente Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse U9 jente Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 19.01.2019 Klasse U9 jente Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsson, Marthe Sofie Grasto Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsson, Marthe Sofie Grasto Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

U 10 gutt - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Emil Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U 10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Iversen, Isaiah Hilmar Ayson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U 10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U 10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U 10 gutt Øvelse Slalåm

U10 gutt - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Jakobsen, Isak Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Loktu, Aron Griff Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Slalåm

U10 gutt - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Isak Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Loktu, Aron Griff Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 gutt Øvelse Storslalåm

U10 jente - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Heggen, Cora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Jakobsen, Thea Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Katre, Silje Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Katre, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Nikoline Rindahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 jente Øvelse Slalåm

U10 jente - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Cora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Thea Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Silje Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Nikoline Rindahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 jente Øvelse Storslalåm

U12 gutt - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Bang, Odin Hanssen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Konst, Emil Brandvoll Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Arn Zander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sondre Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse U12 gutt Øvelse Slalåm

U12 gutt - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Bang, Odin Hanssen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Konst, Emil Brandvoll Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Arn Zander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sondre Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse U12 gutt Øvelse Storslalåm

U12 jente - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ylva Larsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Patraus, Jennifer Gabriela Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Patraus, Jessica Victoria Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Slalåm

U12 jente - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ylva Larsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Patraus, Jennifer Gabriela Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Patraus, Jessica Victoria Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 jente Øvelse Storslalåm

U14 gutt - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Skiklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Jonas Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Slalåm

U14 gutt - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Skiklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Jonas Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 gutt Øvelse Storslalåm

U14 jente - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Slalåm

U14 jente - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 jente Øvelse Storslalåm

U16 gutt - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Devold, Bjørn Are Andorian Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Olaussen, Tor-Erik Iversen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Slalåm

U16 gutt - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Devold, Bjørn Are Andorian Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Olaussen, Tor-Erik Iversen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 gutt Øvelse Storslalåm

U16 jente - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Slalåm
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse U16 jente Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Slalåm

U16 jente - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Storslalåm
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse U16 jente Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 jente Øvelse Storslalåm

U8 gutt - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Hardy, Gabriel Slettvoll Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Slalåm

U8 gutt - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Hardy, Gabriel Slettvoll Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 gutt Øvelse Storslalåm

U8 jente - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ida Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Nora Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Heggen, Alma Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Horning, Fiona Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sina Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Slalåm

U8 jente - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ida Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Nora Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Alma Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Horning, Fiona Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sina Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U8 jente Øvelse Storslalåm

U9 gutt - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Horning, Sebastian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Sjøblom, Olav Martinus Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Slalåm

U9 gutt - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Horning, Sebastian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Sjøblom, Olav Martinus Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U9 gutt Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix