Hopp til innhold

Njård SSL renn Flyttet fra 09.02.19

NB rennet er flyttet fra 09.02.19. Njård SSL renn for 12 år og yngre. En del av Oslo Cupen og Oslo runden.

  • Når: 08.02.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Wyller
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Børresen, Andreas Anstensrud Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Herman Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Gustav Richard Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ferrington, Richard Alexander Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Antonov, Aleksander Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Jonas Bøhme Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lindberg, Max Søyland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Prestgard, Hugo Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solhusløkk, Edvin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Blindheim, Petter Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ferrington, Casper William Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Kristian Dahl Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Nellie Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonova, Kathrine Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Oline Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Emilie Sibbern Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fegth, Ingrid Marie Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Kajsa Dahl Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Valentina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Eline Louise Lied Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Susanne Malene Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Homberset, Ragnhild Lorange Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Stella Elise Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Valeria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Iselin Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Trehjørningen, Josefine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix