Hopp til innhold

Bertell O. Steen Cup 2 - Lommedalen Skifestival

Merk endring fra tidligere år: De eldste klassene starter kl. 10:00: - Rennstart 11 år og eldre kl 10:00. (Besiktigelse 09:15 - 09:45) - Rennstart 6 - 10 år kl 13:30. (Besiktigelse 12:45 - 13:15)

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Slalåmveinen 40, Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 934 17 329
  • E-post: lil@lil.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lil.no
  • Koordinator: Ole Embret Fodnæss
  • TD: Aslak Mithassel
  • Rennleder: Mats Christer Hermansson

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Herman Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moa, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørch, Sigurd Vangberg Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Valsø, Sivert Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Demuru, Christian Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Markus Bienek Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ranheim, Leon Øveraas Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørlie, Håvard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannerud, Mikkel Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Adolfsen, Vegard Rørstad Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Antonov, Aleksander Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Luis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Charlie Heinrich Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson Sambiagio, Alex Thorsteinn Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Ole Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Henrik Gunby Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jensen-Simonsen, Olai Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Julian Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ryste, Rasmus Cornelius Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Siljebøl, Markus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Marius Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Julian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Taugbøl, Emil Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirknes, Marcus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Syrrist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mehlum, Sebastian Hinderaker Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonova, Kathrine Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Nora Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Anna Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drivarbekk, Aurora Helene Blume Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Mathilde Oppermann Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Roos, Elisabeth Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, PetronellaG Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skedsmo, Ingrid Aurora Nyborg Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løchen, Sarah Bergan Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Sofie Lillejordet Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Basberg, Ada Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ada Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Laura Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Maria Gunby Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Popova, Sofia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Roarsen, Camille Marie Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Amanda Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skutvik, Ada Thuve Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stavik, Ella Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Suhren, Carlotta Lucia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenden, Leonora Zachariassen Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Stella Birgit Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ella Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fonneløp-Andresen, Tilda Sophie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Frida Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix