Hopp til innhold

Steinkjerrennet, KM SL

KM SL

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Steinkjer Skistadion
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 02.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.02.2019 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Kasper Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøren, Nikolai Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Noah Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsson, Emre Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nerdal, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Tormod Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Samuel Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfven, Lisa Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horn, Magni Lagestad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Linea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nyborg, Idun Stornes Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsson, Ane Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rehtmar, Eirin Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Susegg, Anna Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Thune, Tale Solveig Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Menn G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm

Menn H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Bjørn Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix