Hopp til innhold

Erik Håker Cup

Velkommen til Erik Håker Cup 2019. Lørdag kjører vi 2 SG renn for U12 og eldre. Søndag Kjører vi 1 SSl renn for alle klasser. Påmelding: https://mi.nif.no/Event#323449-011

  • Når: 2.3 - 03.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyhaug, Peder Dale Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Trym Haande Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Even Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Elias Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Emil Arnsteinson Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Juan Pedro Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Mads Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nyhaug, Elias Dale Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sellgren, Mathias Bremseth Klubb Stokkan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørlien, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvendbø, Håkon Moe Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørset, Ola Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Settemsdal, Elisabeth Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørset, Aurora Helmine Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Settemsdal, Elisabeth Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Settemsdal, Elisabeth Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogseth, Viktoria Monasdatter Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogseth, Viktoria Monasdatter Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Esther Arnsteindatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grygorczuk, Jan Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haarstad, Hannah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Maria Clara Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Synne Haande Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Fride Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frisk, Lykke Tørset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellgren, Amalie Bremseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Menn G - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn H - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Bjørn Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn H Øvelse Storslalåm

Menn J - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deraas, Ståle Bertil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm

Menn J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deraas, Ståle Bertil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn J Øvelse Super-G

Menn K - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Storslalåm

Menn K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Super-G

Menn K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Super-G

Menn L - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Svein Jarle Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Stange, Terje Birger Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm

Menn L - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stange, Terje Birger Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Super-G

Menn L - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Svein Jarle Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Stange, Terje Birger Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Super-G

Menn M - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunsbedt, Jan Klubb Lommedalens IL Klasse Menn M Øvelse Storslalåm

Menn M - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunsbedt, Jan Klubb Lommedalens IL Klasse Menn M Øvelse Super-G

Menn M - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunsbedt, Jan Klubb Lommedalens IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix