Hopp til innhold

IRS Rennet 2019

  • Når: 02.02.2019
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Andresen, William Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jahren, Victor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nordlund, Gustav Ewert Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Øvensen, Nicolai Tveter Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myrset, Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Valentina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Charlotte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Marie Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Selma Rosie Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skarbøe, Mathea Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skarbøe, Olivia Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Watle, Linnea Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix