Hopp til innhold

Sonerenn alpint Gol

Sprintstorslalåm med 3 omgangar, der dei to beste er tellande (for dei som skal rangerast).

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gol
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 13.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skredderberget, Kristian Nedrestøl Klubb Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Ola Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Magnus Golberg Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skredderberget, Knut Nedrestøl Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjøystdal, Ida Korsdal Klubb Gol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knarvik, Maja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wedel Jarlsberg, Fanny Josephine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Clara Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Sofie Klubb Gol IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Ingrid Klubb Ål IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix