Hopp til innhold

Kvalikrenn/KM SG + SSL+Sonerenn

  • Når: 2.2 - 03.02.2019
  • Hvor: Ål skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 03.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 02.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Joranger, Isak Svanaasen Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Clara Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyche, Josephine Marie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lyche, Josephine Marie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lyche, Josephine Marie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Ingrid Klubb Ål IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix