Hopp til innhold

Kvalikrenn SSL Kongsberg

Kvalikrenn SSL Buskerud skikrets - Kvalik til Hovedlandsrenn og Telenor Invitasjon kommer

  • Når: 02.03.2019
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Homdrom, Sondre Aarbakk Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Pelle Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Homdrom, Aksel Aarbakk Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ivanova, Sofia Ivanova Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Maximova, Elena Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wedel Jarlsberg, Fanny Josephine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Salesse-Manassas, Natacha Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix