Hopp til innhold

Minifart i Tørudbakken

  • Når: 10.03.2019
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Brumunddal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Elias Nygård Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Reinholdt-Nereng, Philip Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasterud, Theo Marken Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Bryhni, Jacob Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Bryhni, Fredrik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kaarvaag, Magnus Stener Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Saugstad, Benjamin Lund Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansson, Theo Iver Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Casper Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Sørum, Ole Helge Solbakken Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Viflat, Håkon Larsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Lund, Emilie Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baadshaug, Tilde Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Celina Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molthe, Annicken Louise Teksum Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nymoen, Mille Evine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torve, Sarah Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torve, Sanna Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix