Hopp til innhold

Kvalikrenn SL Krødsherad

Rennet inngår som Kvalikrenn til Hovedlandsrenn og Telenorlekene

  • Når: 27.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-Løypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovden, Jonathan Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birksdottir, Esther Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03