Hopp til innhold

Kvalikrenn og Sonerenn SSL Krødsherad

Inngår som kvalikrenn til Hovedlandsrenn og Telenorlekene samt Sonerenn. Se invitasjon.

  • Når: 26.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-Løypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovden, Jonathan Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Halvor Collier Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Jan Sebastian Holmedal Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøhaug, Benjamin Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen-Berg, Felix Løw Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen-Berg, Frikk Løw Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Remmen-Bottolfs, Trym Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stockinger, Emil Mathiesen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stockinger, Mikkel Mathiesen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøhaug, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenmann, Sander Øen Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wedel Jarlsberg, Fanny Josephine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Frida Marie Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Mia Kristine Holmedal Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix