Hopp til innhold

Sonerenn SL Drammen

Sonerenn SL U10 og eldre

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Drammen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Gutter U10 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Gutter U18 Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse Jenter U10 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Jenter U18 Øvelse Slalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Gutter U10 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U10 Øvelse Slalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U10 Øvelse Slalåm

Gutter U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Homdrom, Sondre Aarbakk Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm

Gutter U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm

Gutter U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm

Jenter U10 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Kalstad, Sverre Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U10 Øvelse Slalåm

Jenter U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Maximova, Elena Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Wedel Jarlsberg, Fanny Josephine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm

Jenter U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm

Jenter U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix