Hopp til innhold

Geilo Førjulscup

PS! Se revidert program som vedlagt dokument. Velkommen til Førjulscup på Geilo dagene 14.-16. desember 2018.

  • Når: 14.12 - 16.12.2018
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 14.12.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 16.12.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 15.12.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 14.12.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 16.12.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Merky, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, August Gran Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02