Hopp til innhold

Vassfjellet vintercup

Freidig Alpin inviterer til Vassfjellet vintercup. Vi håper på ei fartsfylt helg med mye skikjøring. Lørdag 10. mars, SSL for U12 og eldre med start øverst i midtlia, deretter SL med start fra øverst i midtlia. U12 har SL-start nedenfor øvre henget. Søndag 11. mars avslutter vi rennhelgen med parallellslalåm i Midtlia for alle klasser. U10 og yngre kjører 4 runder uten cup med klassevis inndeling. Rennene er landsrenn, åpent for jenter og gutter, med følgende klasseinndeling: 8 ÅR OG YNGRE / 9 ÅR / 10 ÅR / U12 / U14 / U16 / Junior / Master

  • Når: 16.3 - 17.03.2019
  • Hvor: Vassfjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 16.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 16.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.03.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 16.03.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Odin Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Odin Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hopsø, Georg Christian Angelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Odin Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hopsø, Georg Christian Angelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvalvik, Haakon Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Saracinskas, Matas Mats Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sellgren, Mathias Bremseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sundqvist, Axel Bo Fredrik Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Karpavicius, Augustinas Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Mathea Teilgård Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Njøs, Nora Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vevelstad, Inga Mattsson Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Njøs, Nora Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Settemsdal, Elisabeth Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vevelstad, Inga Mattsson Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Karpaviciute, Gabriele Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sundqvist, Iris Anna-Lis Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sand, Jade Lucia Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sellgren, Amalie Bremseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix