Hopp til innhold

Helenes cup UTSATT TIL 25/26./27. JANUAR

OBS OBS NY DATO, FLYTTET TIL 25 + 26. + 27. JANUAR OBS påmeldingsfrist satt til 20.januar kl.24.00 pga forventet stor deltakelse og mange renn derav forutsigbarhet for innkjøp av premier. Freidig alpin ønsker velkommen til Helenes cup 2019 i vinterpark lørdag 26. og søndag 27. februar. Det inviteres i tillegg til fartstrening/Super-G trening på fredag 25. januar for U12 og eldre. Fredag - Fartstrening, avslutter med løypekjøring på tid, for U12 og eldre. Lørdag - 2 x SG for U12 og eldre og SSL for U10. Søndag - SSL for U10 og eldre, og SL for U12 og eldre. Alle renn er kvalifiseringsrenn for Sør-Trøndelag skikrets, U14 til Telenorlekene, Landsfinale, og for U16 til Hovedlandsrenn. Rennet er et landsrenn, åpent for jenter og gutter med klasseinndeling U8/U9/U10/U12/U14/U16/Jr/Master/Senior

  • Når: 25.1 - 27.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Vassfjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 25.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 25.01.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 25.01.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 25.01.2019 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myran, Ask Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Odin Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Frode Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Frode Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundqvist, Axel Bo Fredrik Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finnvik, Jaran Sveen Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Karpavicius, Augustinas Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordstrand, Jens Hallvar Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Karpavicius, Augustinas Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Sanna Midling Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Mathea Teilgård Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Roaldset-Fiske, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mattsson, Aage Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Njøs, Nora Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Njøs, Nora Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Njøs, Nora Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karpaviciute, Gabriele Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myran, Mira Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundqvist, Iris Anna-Lis Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karpaviciute, Gabriele Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Fride Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sand, Jade Lucia Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Kvinner E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner E Øvelse Super-G

Kvinner E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner E Øvelse Super-G

Menn E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lian, Mats Endre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn E Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening
nif-epi04, 04