Hopp til innhold

Rælingsspretten SL

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Marikollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Theo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjus, Tobias Gruer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mjåvatn, Fredrik Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Thristan-Maximillian Sandberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Spilde, Noah Alexander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Jakob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barth-Thue, Mathias Leander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutslid, Eren Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moberg, David Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen-Brekkli, Sigurd Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sivesind, Jonas Nysted Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidhagen, André Alvestad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Benjamin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kjus, Kristoffer Edvardsen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Konzanga, Yannick Smørgrav Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Møller, Nikolai Svendsen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torkildsen, Gabriel Eystein Lambert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Carl Henrik Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Moberg, Adrian Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johannsdottir, Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønø, Anna Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Madeleine Souza Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torkildsen, Idun Lambert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Oda Lykke Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tida Dahl Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mjåvatn, Filippa Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Barbara Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Ingrid England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Fredrikke Kjus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Moe, Ida Tomine Everbring Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Moen-Brekkli, Ingrid Sophie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Fresnedi, Sofia Alexis Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04