Hopp til innhold

Ironman RUD

LØRDAG: Junior test SØNDAG: Senior test. GENERELL INFORMASJON: Norges skiforbund inviterer aktive Junior 1 og eldre utøvere å delta på felles Ironman test. Hensikten bak felles test og samling er flere: • Bruk testen til å skape engasjement og interesse for barmark og fysisk testing blant aktive. • Skap større trykk rundt barmark i Alpin Norge. • Gi utøvere feedback i forhold til hvordan de presterer, hva som kreves for å bli en topp alpinist, og hva de må jobbe med. • Sett prestisje i å være i god fysisk form. • Kvalitetssikre test protokoller og trene / kalibrere test ledere over hele landet. • Benytt resultater til å videreutvikle test standarder. • Deltagelse i minst en NSF arrangert Ironman test i løpet av 2018 er en forutsetning for å kunne bli tatt ut til NSF lag, mesterskap, osv. DET BLIR GJENNOMFØRT EN TEST PÅ VÅREN OG EN PÅ HØSTEN:

  • Når: 1.9 - 02.09.2018
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.08.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.09.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2018 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eggesbø, Bernardo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lucatelli, Maya Murstad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening

Junior II K 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Christensen, Anna Hillestad Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Nyquist, Hanna Isabel Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening

Junior II K 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening

Junior II M 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Eidsaunet, Kjell Inge Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening

Junior II M 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening

Kvinner A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyche, Benedicte Oseid Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Trening
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Trening
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Trening

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Vorre, Marcus Toft Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03