Hopp til innhold

Camp Hoppensprett 2018

Camp Hoppensprett 2018 Lørdag 26. mai kl. 10:00 - 15:15 Søndag 27. mai kl. 11:00 - 16:00 Turn og basisøvelser tilpasset alpint, trampoline, slakk line, rulleskøyter m.m. Ta med rulleskøyter, mat og mye drikke. Detaljert program kommer nærmere arrangementet Yngste alder, født 2007

  • Når: 26.5 - 27.05.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hoppenspretthallen, Jessheim
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.05.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.05.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 600 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.05.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 600 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.05.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 600 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.05.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 600 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.05.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 600 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.05.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 600 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.05.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 600
Start 26.05.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 600

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Andreas Solsrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ranheim, Leon Øverås Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skovholt, Fredrik Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sletvold, Nicolai B Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eggesbø, Bernardo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Snerten, Vetle Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundby, Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Veiteberg, Anna Elise Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørtomt, Marthe Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Teigen, Cassandra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holtet, Anine Rønningen Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moltzau, Fredrikke Christine Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
Gepa