Hopp til innhold

FIS Åre, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 6.1 - 07.01.2018
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03