Hopp til innhold

Minifart i Tørudbakken

Minifart i Tørudbakken

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Brumunddal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasterud, Robin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Disen, Sander Sandbæk Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Houmb, Martin Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Håvard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Disen, Jonas Sandbæk Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Rønning, Casper Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Rasch, Magnus Lunde Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baadshaug, Tilde Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Godtfredsen, Telma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Langerud, Ida Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Langerud, Mari Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lund, Emilie Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Malin Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Michelle Engeskaug Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Holst, Aurora Isabell Dufseth Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Rosenblad, Marion Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Sanne Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
Gepa