Hopp til innhold

FIS Geilo NJR/Menn A for herrer og Fis damer 2xGS/2x SL

Velkommen til NJR/Menn A Fis-renn for herrer og Fis-renn for damer på Geilo 30.11-3.12. 2017

  • Når: 30.11 - 03.12.2017
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2017 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2017 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Susanne Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Susanne Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkaas, Nicolai Christian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkaas, Nicolai Christian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Gepa