Hopp til innhold

FIS NJR GS Geilo

Velkommen til NJR storslalåm på Geilo torsdag og fredag.

  • Når: 7.12 - 08.12.2017
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2017 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2017 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkaas, Nicolai Christian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkaas, Nicolai Christian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdal, Marie Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdal, Marie Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
Gepa