Hopp til innhold

FIS Hemsedal SL DNB cup

DNB Cup Slalåmrenn i Hemsedalsløypa. Lagledermøte fredag kl 20.00 i Skistua. Besiktigelse kl 15.30-16.00 Damer og herrer. Start Damer 1.omg. kl 16:30 Start Herrer 1.omg. kl 17:30

  • Når: 25.11 - 26.11.2017
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Susanne Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Susanne Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Anda, Eirik Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gudbrandsen, Andreas Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Anda, Eirik Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gudbrandsen, Andreas Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
Gepa