Hopp til innhold

FIS Hemsedal SG DNB Cup

DNB Cup Super G x 2 renn i Hemsedalsløypa. Lagledermøte mandag kl 12 i Skistua. Besiktigelse kl 15.00-16.00 damer og herrer. Start damer kl 16.30 og herrer kl 17.30 MANDAG OG TIRSDAG!.

  • Når: 27.11.2017
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.11.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2017 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2017 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røa, Henrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thorsen, Alexander Sannes Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røa, Henrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thorsen, Alexander Sannes Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
Gepa