Hopp til innhold

Kvalikrenn SL Drammen

Kvalikrenn HL/TL. Trening i Haukås lørdag.

  • Når: 04.03.2018
  • Hvor: Drammen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm

Gutter U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm

Gutter U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm

Jenter U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm

Jenter U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
Gepa