Hopp til innhold

FIS Hemsedal SG

Super G for kvinner og menn x 2 renn mandag og tirsdag 23-24.4 i Såhaugløypa.

  • Når: 23.4 - 25.04.2018
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.04.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Edseth, Marte Berg Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Norbye, Kaja Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Edseth, Marte Berg Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Norbye, Kaja Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Henrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Magnus Schie Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Henrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Magnus Schie Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
Gepa