Hopp til innhold

BAMA Alpinfestival

  • Når: 16.3 - 18.03.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: ÅL
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.12.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Aanerud Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arnorsson, Arnor Alex Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Barth-Thue, Mathias Leander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjørnaraa-svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Demuru, Christian Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Egeland, Cedrik Cornelius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ellingsen, Mateo Rogvin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Faraasen, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mørkved, Leo Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pedersen, Philip Alexander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rødningen, Thomas Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sartz-Lunde, Maximillian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skisaker, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stormorken, Fabian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Svartor, Herman Oen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vad, Éon Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Aanerud Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnorsson, Arnor Alex Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barth-Thue, Mathias Leander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnaraa-svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Demuru, Christian Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egeland, Cedrik Cornelius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mateo Rogvin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Faraasen, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkved, Leo Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Philip Alexander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødningen, Thomas Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sartz-Lunde, Maximillian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stormorken, Fabian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartor, Herman Oen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vad, Éon Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnorsson, Aron Bjarni Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Felix Haraldssøn Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Max Kristian Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Sindre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Burum-Auensen, Jan Nicolas Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eide, Eirik Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eidsvig, Didrik Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Ulrich August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Forberg, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Sander Lillehagen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helgerud, Christoffer Teistum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horntvedt, Oliver Ragnar Hjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Ask Solbjør Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Henrik August Eines Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lad, Lukas Ofstad Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Michael de Vibe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moberg, David Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mossige, Olav Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pande-Rolfsen, Noah Eyland Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ross, Hans Christian Melleby Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ryste, Eirik Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skalstad, Gabriel Lorang Maximus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strauss, Mikkel Bro Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torbjørnsen, Noa Kristian Foss Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torkildsen, Morten Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vad, Odin Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Johannes Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Mathias Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østenfor, Simen Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnorsson, Aron Bjarni Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Felix Haraldssøn Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Max Kristian Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergan, Sindre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brindem, Knut Andreas Marinius Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Burum-Auensen, Jan Nicolas Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Eirik Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidsvig, Didrik Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Ulrich August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Forberg, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Sander Lillehagen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgerud, Christoffer Teistum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Horntvedt, Oliver Ragnar Hjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Ask Solbjør Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Henrik August Eines Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lad, Lukas Ofstad Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Michael de Vibe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moberg, David Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Olav Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pande-Rolfsen, Noah Eyland Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ross, Hans Christian Melleby Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ryste, Eirik Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skalstad, Gabriel Lorang Maximus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strauss, Mikkel Bro Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbjørnsen, Noa Kristian Foss Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Morten Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vad, Odin Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Johannes Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Mathias Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østenfor, Simen Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnorsson, Aron Bjarni Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Astrup, Felix Haraldssøn Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bergan, Sindre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eide, Eirik Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Ulrich August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Forberg, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Helgerud, Christoffer Teistum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Horntvedt, Oliver Ragnar Hjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Ask Solbjør Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Malling, Michael de Vibe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mossige, Olav Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ryste, Eirik Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skalstad, Gabriel Lorang Maximus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strauss, Mikkel Bro Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torkildsen, Morten Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wattø-Sakshaug, Mathias Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Østenfor, Simen Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aamodt, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aamodt, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Axelsen, Ferdinand Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bakken, Marius Thorstad Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bergan, Sigve Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Berge-flataker, Storm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bergsund, Jesper Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Berseth, Erik Kjørstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Borgenhov, Joakim Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bråten, Magnus Golberg Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bøhmer, Einar August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Dallo, Giovanni Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Edvardsen, Atle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gilhuus-moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Golberg, Mons-Jacob Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Grøgard, Emil Dalskog Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Haanes, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Holm, Teodor Lerberg Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Knivsflå, Lars Nærheim Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kongshaug, Albert Høegh Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kristoffersen, Kristian Dahl Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Krogstad Lønn, Herman Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Landbø, Fredrik Jensen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Leppard, Thomas Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lindseth, Casper O Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Omtveit, Birk Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Pahle, Nicholas Ombudstvedt Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn RIVELSRUD, NICKLAS Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skille-Grøgard, Ludvig Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Stanger, Max Veiåker Klubb Nannestad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Stilling, Storm Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Strøm, August Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sætre, Håkon Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Søyland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torkildsen, Gabriel Eystein Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Vad, Ian Klubb Nannestad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Veslegard, Mats Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Weeg, Emil Søndrol Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Weiss, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ødegaard, Haakon Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aamodt, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aamodt, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Ferdinand Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Marius Thorstad Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergan, Sigve Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berge-flataker, Storm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergsund, Jesper Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berseth, Erik Kjørstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Borgenhov, Joakim Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Magnus Golberg Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dallo, Giovanni Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Edvardsen, Atle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Golberg, Mons-Jacob Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grøgard, Emil Dalskog Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedelund, Otto Klubb Gol IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Teodor Lerberg Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Knivsflå, Lars Nærheim Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kongshaug, Albert Høegh Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Kristian Dahl Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad Lønn, Herman Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Landbø, Fredrik Jensen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, Thomas Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lindseth, Casper O Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nyhus, Ellen Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Omtveit, Birk Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pahle, Nicholas Ombudstvedt Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn RIVELSRUD, NICKLAS Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skille-Grøgard, Ludvig Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stanger, Max Veiåker Klubb Nannestad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stilling, Storm Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, August Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sætre, Håkon Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Gabriel Eystein Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vad, Ian Klubb Nannestad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veslegard, Mats Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Weeg, Emil Søndrol Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Haakon Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Alsos, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bakken, Ola Thorstad Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Berg, Henrik Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Contardo-Avlund, Torger Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gilhuus-moe, Matheo Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gulbrandsen, Nikolai Werner Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haanes, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgesen, Samuel Hårvik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Janson, Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Joranger, Isak Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjus, Tobias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lægreid, Simen Klubb Odda IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skinnemoen, Christian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Weeg, Julian Søndrol Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Østby, Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Ola Thorstad Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Henrik Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Contardo-Avlund, Torger Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-moe, Matheo Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Nikolai Werner Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgesen, Samuel Hårvik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Janson, Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Joranger, Isak Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjus, Tobias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Simen Klubb Odda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnemoen, Christian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weeg, Julian Søndrol Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aamodt, Caroline Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arndt, Oda Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bommen, Emma Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bommen, Anya Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dallo, Lina Demisdatter Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gaarder, Tove Mathea Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Oda Lykke Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hystad, Lotta Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Høgset, Sophia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjæmperud, Andrea Trillhus Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Knarvik, Maja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Larsen, Maud Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lindseth, Celine Olesen Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lyczewska, Julie Adriana Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Qvortrup, Isabell Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sætre, Julie Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wold, Oda Reneé Klubb Sarpsborg IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamodt, Caroline Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Arndt, Oda Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bommen, Emma Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bommen, Anya Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dallo, Lina Demisdatter Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaarder, Tove Mathea Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Oda Lykke Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hystad, Lotta Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høgset, Sophia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjæmperud, Andrea Trillhus Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knarvik, Maja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krüger, Celine Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Maud Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindseth, Celine Olesen Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyczewska, Julie Adriana Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvortrup, Isabell Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sætre, Julie Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Oda Reneé Klubb Sarpsborg IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabech, Nellie Sofie Vågen Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Albrektsen, Margrethe Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sophie Sverdrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Fanny Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Averstad, Ida Celine Holtbakken Klubb Nannestad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bergheim, Benedicte Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bergsund, Mia Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjune, Selma Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Hedvig Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dingsør, Marthe Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Forthun, Julie Pynten Klubb Nannestad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjøystdal, Ida Korsdal Klubb Gol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Golberg, Mosefine Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Maria Christine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hamran, Helga Holst Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Kristina Solum Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vilde Sæta Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kaia Celin Bostrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaas, Tora Lilly Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Mathilde Dreyer Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Kajsa Dahl Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lomsdal, Ada Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Fryd Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Izabella Chantelle Rostad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Navestad, Astrid Aanjesen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Omtveit, Tilde Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Osvik, Cornelia Trodalen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rivelsrud, Matilde Sofia