Hopp til innhold

Geilo Førjulscup

Velkommen til Geilo og Førjulscup i Vestlia Skisenter! Kretskvalik for Buskerud HL/TL fredag og lørdag.

  • Når: 15.12 - 17.12.2017
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 15.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.12.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 16.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.12.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Eggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Eggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Eggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Honerud, Andreas Waldjac Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Honerud, Andreas Waldjac Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn MARIN, RAUL-NICOLAE Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Osvik, Conrad Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, August Gran Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Osvik, Conrad Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Råen-Ørpen, Hedda Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen-Ørpen, Hedda Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Råen-Ørpen, Hedda Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Angell, Sara Ulrikke Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Frida Marie Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Madeleine Kampevold Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Angell, Sara Ulrikke Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Chrichton, Georgia Anne Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Frida Marie Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halvorsen, Frida Marie Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon
nif-epi04, 04
Gepa