Hopp til innhold

FIS Hakadal 2017

FIS Hakadal 2017 - to dager med SL for damer og herrer. Se rennets nettside http://FIS.hakadal-il.no for nærmere informasjon.

  • Når: 4.3 - 05.03.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Olaløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2017 Klasse Damer Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2017 Klasse Damer Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2017 Klasse Herrer Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2017 Klasse Herrer Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Damer - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Saskia Helene Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Johanne Klubb Ready Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Grimsrud, Julianne Mjelde Klubb Bærums Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Haukåssveen-Moen, Madeleine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Patricksson, Anniken Philippa Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Johanne Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Elise Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sandeggen, Saga Asledatter Klubb Bærums Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Veslemøy Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stein, Elizabeth Bjelke Klubb Haslum IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm

Damer - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Saskia Helene Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Johanne Klubb Ready Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Grimsrud, Julianne Mjelde Klubb Bærums Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Haukåssveen-Moen, Madeleine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Patricksson, Anniken Philippa Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Johanne Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Elise Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sandeggen, Saga Asledatter Klubb Bærums Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Veslemøy Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stein, Elizabeth Bjelke Klubb Haslum IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm

Herrer - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfredsen, Andreas Hjellum Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Baardseth, Jeppe Martinsen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Olav Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Berge, Didrik H Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Lars August Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Engvoll, Morten Johnsen Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Paal Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Guldseth, Sander Karlsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Haakerud, Jørgen Kollevold Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ørjan Klubb Skade, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Haune, Mathias Sundal Klubb Botne SK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Klakegg, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Lie, Jacob Larsen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Munkejord, Henrik Fjeldavlie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Norum, Simon Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Revelsby, Sindre Breivik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Røa, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Sørby, Erik Malmborg Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tajet, Simen Leithe Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm

Herrer - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfredsen, Andreas Hjellum Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Baardseth, Jeppe Martinsen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Olav Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Berge, Didrik H Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Lars August Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Engvoll, Morten Johnsen Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Paal Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Guldseth, Sander Karlsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Haakerud, Jørgen Kollevold Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ørjan Klubb Skade, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Klakegg, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Lie, Jacob Larsen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Munkejord, Henrik Fjeldavlie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Norum, Simon Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Revelsby, Sindre Breivik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Røa, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Sørby, Erik Malmborg Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tajet, Simen Leithe Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Gepa