Hopp til innhold

Bjorlirennene

SBM - cup. Puljekvalifisering LF/HL.

  • Når: 7.1 - 08.01.2017
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 08.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.01.2017 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2017 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.01.2017 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2017 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Linus Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Romfo, Simon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Linus Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flemmen, Trym Strand Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Husøy, Martin sæth Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Kristian Hestad Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Trym Strand Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Husøy, Martin sæth Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, August Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, May Elise Steinshamn Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaaresen, Johanne Aakre Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåholm, Mathias Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæth-Husøy, Mari Sofie Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, May Elise Steinshamn Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaaresen, Johanne Aakre Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåholm, Mathias Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæth-Husøy, Mari Sofie Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Valde, Pia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Varpen, Mabel Borgen Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Synne Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Våge Molvær, Anny Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Pia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Varpen, Mabel Borgen Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Synne Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Våge Molvær, Anny Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flemmen, Jenny Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Vilde Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Jenny Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Romfo, Maiken Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tørlen, Guro Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tørlen, Guro Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Åmbakk, Eirik Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Åmbakk, Eirik Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02