Hopp til innhold

FIS Donald Hemsedal SL

FIS Donald slalåm - internasjonalt renn for damer og herrer junior og senior, ved Norges største sesongsavsluttning Donald Duck Wintergames i Hemsedal Skisenter. Livetiming; http://www.vola-racing.com/skialppro/hallingdal/. Facebook Hemsedal IL alpingruppa https://www.facebook.com/HemsedalAlpingruppe/

  • Når: 29.4 - 30.04.2017
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.04.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.04.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Edseth, Marte Berg Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimsrud, Julianne Mjelde Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Catharina Astrup Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hvammen, Guro Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Løseth, Nina With Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Patricksson, Anniken Philippa Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Riis-Johannessen, Kristina Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Johanne Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Elise Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sandeggen, Saga Asledatter Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thamdrup, Sara Haggren Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Tviberg, Maria Therese Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfredsen, Andreas Hjellum Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Baardseth, Jeppe Martinsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Olav Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Paal Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Guldseth, Sander Karlsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haakerud, Jørgen Kollevold Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Leif Kristian Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ørjan Klubb Skade, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkeby, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Klakegg, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Henrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Joachim Jagge Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lyng-Jørgensen, Jonas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Munkejord, Henrik Fjeldavlie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordbotten, Jonathan Hjelm-Hansen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Simon Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Revelsby, Sindre Breivik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solevåg, Sebastian Johann Foss Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørby, Erik Malmborg Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tajet, Simen Leithe Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
Gepa