Hopp til innhold

Breddesamling U14-U16 Alpint

"Vi er større en jeg" Breddesamling for U14 og U16 på Juvass, vi legger opp til fem dager med trening. Vi har booket oss inn i hele anlegget og planen er at vi samarbeider på tvers av klubber og kretser. NSF vil også i forbindelse med samlingen gjennomføre Trener II- kurs etter ny modul.(egen påmelding for kurs) For å få til aktiviteten er vi avhengig av at det stiller en ansvarlig trener i fra hver klubb. Om det er små klubber med få løpere, så kan de samarbeide om lagleder. Vi tar høyde for å være innom alle elementene fra slalåm til fart. Skiforbundet stiller med trenerteam og ferskvare fra landslagene. Overnatting, mat og heiskort må hver enkelt klubb organisere for seg. Grunnet størrelsen på samlingen, vil det være trenermøter og felles barmark både i sentrum av Lom og ved Rauberstulen. Det er ingen deltaker avgift i forbindelse med samlingen, overnatting og heiskort ordnes pr. klubb.

  • Når: 1.8 - 05.08.2016
  • Hvor: Juvass
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.06.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.08.2016 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2016 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2016 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2016 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Busterud, Hermann Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Sigurd Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Henni, Fredrik Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Håvard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mølstad, Klaus Aasterud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Felix Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strid, Johan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Teigen, Peter Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Christian Johan Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berg, Haakon August Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Båtnes, Audun Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fougner, Fredrik Michael Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, William Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grimkelsrud, Magnus Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hamar, Bendik Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Helgaker, Torjus Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Runarsson, Grimur Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Utheim, Harald Walker Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Thomas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brenne, Oda Klubb Volda T og IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Marthea Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Glemmestad, Oda Hjelle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn klakegg, Hanna Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ida Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Valde, Pia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vorre, Clara-Marie Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Cyrankowska, Zuzanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Egge, Maja Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grimsdottir, Ronja Maria Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Havnegjerde, Victoria Kloster Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Helgaker, Karen Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kildahl, Solveig Linnea Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn klakegg, Hanna Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anniken Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lucatelli, Maya Murstad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Julie Venes Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Årdal, Sofie Klubb Jølster IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix