Hopp til innhold

KM og Gjerdrumsrennet 2023

Etteranmelding er mulig frem til kl. 24.00 onsdag 25. Startlister blir lagt ut i løpet av torsdag. Gjerrdrum IL og Åsen IL inviterer til KM Normaldistanse. Arrangementet vil bli gjennomført i fristil med intervallstart og er Kretsmesterskap for Akershus. For klassene J/G 13 og 14 år vil dette rennet også være en del av Akershus Cup. For mer Info se vedlagt Invitasjon.

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Skistadion til Åsen IL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse annet Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse annet Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse Fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse annet Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse annet Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse Fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior sittende - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Samuel Alvar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjermeland, Magnus Funderud Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørlykke, Elias Hammersbøen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sebastian Amador Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønning, Filip Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Frikk Kibsgaard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvello, Theo Evjebråten Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Liam Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schiander, Olav Jacob Nome Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætha, Herman Bjerknes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Telle, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Amund Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønning, Kasper Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nagel-Dahl, Jakob Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Marcus Myrland Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Säterhagen, Gabriel Olsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad, Fredrik Pellerud Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ibenholt, Kasper Olesen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsbye, Trygve Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrset, Edvard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Isak Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Simen Bryhn Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granaas, Kasper Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holseter, Vemund Fosse Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindahl, Vincent Brænden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunsdon, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nagel-Dahl, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vebostad, Jacob Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saugen, Emil Alexander Steinbru Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakling, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruneberg, Pål Johansen Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granum-Myhre, Ola Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hafstad, Ola Bergh Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Herman Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heradstveit, Theo Janthawong Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Martin Rutle Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Silkoset, Fredrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Alfred Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mihle, Odin Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morønning, Liam Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrstad, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nagel-Dahl, Fredrik Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordal, Herman Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhus, Sverre Oppegård Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Romanczyk, Jan Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandodden, William Lund Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stakvik, Storm Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundsdal, Ola Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæves, Vetle Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Daniel Fernås Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondsen, Henrik Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Leon Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Waage-nielsen, Sander Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærness, Aksel Wilhelm Eriksen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cornelissen, Sanne Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Erikstein, Lotte Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Signe Ruenes Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Synne Ruenes Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauso, Jenny Wøien Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Ida Rutle Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller-Rokstad, Julia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staude, Agnes Filippa Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julia Furseth Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørseth, Emma Ingeborg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum-Myhre, Solveig Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodneland, Ida Wilhelmsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hussain, Liza Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Linnea Hagen Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Midling-Hansen, Astrid Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Hanna Lund Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romanczyk, Joanna Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigvartsen, Malin Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stakvik, Tyri Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trondsen, Hanne Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetti, Tuva Othilie Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnenak, Nikoline Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvik, Alma Salberg Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granaas, Julie Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schiander, Sofia Ellen Pauline Nome Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sporstøl, Alva Hagberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Paoli, Lea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Amalie Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hodneland, Sina Wilhelmsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mihle, Vannessa Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moksness-skaug, Synne Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raistrick, Sky Elizabeth Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romanczyk, Malgorzata Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østland, Mia Isabelle Seereeram Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arvidsson, Ebba Olava Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørlykke, Synne Hammersbøen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brustad, Jenny Pellerud Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rutle, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sporstøl, Ebba Hagberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Säterhagen, Ida Olsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæves, Othilie Arvesen Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Telle, Lisa Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnenak, Petra Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Julie Elise Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Marte Morten Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kronborg, Ella Bertine Nilsson Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkonen, Ingrid Kristiina Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Hermine Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Thea Lund Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Waaler, Amalie Laache Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Eiril Høistad Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seland, Elise Lien Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Guidon, Karoline Moen Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerheim, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bade, Halvor Røise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Raphael, Elias Schirmer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Synnestvedt, Victor Samuel Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB