Hopp til innhold

Hakadalsrennet klassisk

Dag 2 av Hakadalsrennet i klassisk med cup for 13-14åringer fra Akershus Vi inviterer til åpningsrenn for Oslo, Østfold og Akershus. Dagens renn inngår i SP1 cup 13-14år for Akershus. Rennet går i klassisk intervallstart. Vi har snøanlegg og legger snø så fort vi får kulde. De eldste starter først og tenkt tidsskjema ligger som vedlegg. All informasjon legges Hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet HUSK PÅMELDING I RETT KLASSE. eks 2006 klasse M/K17, 2008 klasse G/J15, 2010 klasse G/J13, 2012 G/J11.

  • Når: 18.12.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 18.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flækken, Jakob Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorseng, Mads Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande, Peder Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Silkoset, Fredrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarrett, John Liam Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utsigt-Karlsen, Leon Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB