Hopp til innhold

FIS Race Ål

International alpine FIS Race

  • Når: 4.1 - 09.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Ål
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
VM snøsport