Hopp til innhold

Fischerrennet 2022

Nittedal IL arrangerer KM Fristil, SB1 Cup på Sørli skistadion i Nittedal. OBS! Endring i løype for klasse 15 år og eldre- se løypekart i vedlegg under dokumenter! Startlister her: https://live.eqtiming.com/59577#contestants:0-0-1-

  • Når: 22.01.2022
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Mats Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna-Lund, Petter Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bru, Amund Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heen, Ola Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvie, Thomas Bendik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilde, Even Belbo Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjærfoss, Erik Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Eskil Fjelldal Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Saracco, Oscar Kjennvold Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog-Ustgård, Eirik Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Håkon Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stockmann, Sondre Berg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedberg, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætermo, Eivind Heien Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Patrick Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseng, Mads Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødemark, Felix Baltzer Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børstad, Tobias Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Sondre Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Einan, Kasper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gworek, Nikolas Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helbø, Edwin Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn James, Ailo Sebastian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Melvin Klæbo Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvale, Sverre Kristensen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrset, Edvard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedrelid, Edvard Johan Dahle Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Max Alexander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Isak Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schanche, Christian Røstad Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundt, Jesper Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glendrange, Simen Kjenseth Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegland, Jacob Fjørtoft Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoberg, Jonas Aleksander Nordby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jenssen, Håkon Petrus Weijer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlshaugen, Amund Bakken Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandmo, Ludvik Enger Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skånhaug, Leon Zia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vebostad, Bernhard Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonge, Halvard Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Brynjar Falch Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundt, Emil Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vebostad, Jacob Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørjansen, Linus Sandberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnsengen, Eirik Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Andreas Luka Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berglund, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna-Lund, Markus Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Henrik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjengstø, Markus Nilsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Myhre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Max Emrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Haakon Andreas Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarrett, John Liam Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarsve, William Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Hallvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyvad, Gustav Stavnås Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvstad, Filip Engan Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Leo Sinkovic Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nanji, Emmanuel Karsten Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Birk Marker Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondsen, Henrik Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Winkle, Alfred Nikolai Esbensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Mikkel Faraasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Samuel Alvar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Basnes, Håkon Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Ola Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkli, Jakob Steira Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørlykke, Elias Hammersbøen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnerud, Henrik Aslaksen Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bryne, Elias Sandstå Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børstad, Lucas Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enger, Oliver Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fischer, Leo Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sebastian Amador Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flatbye, Sondre Nygård Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frantzen, Andreas Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gravås, Sander Hunnestad Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønning, Filip Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gworek, Denis Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hafsås, Aksel Wendt Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihlen, Nikolai Bruksås Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jahren-Berg, Ludvik Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn James, Tigo Emanuel Breivik Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlshaugen, Just Bakken Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjos, Oscar Emilian Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Syver Iversen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mentzoni, Sondre Nes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjelde, Samuel Midtgård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordli, Noah André Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyseth, Brede Holund Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Marcus Myrland Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saracco, Wilhelm Kjennvold Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Sølve Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætha, Herman Bjerknes Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen-Iversen, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Telle, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøan, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vebostad, Sjur Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørseth, Emma Ingeborg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Esbensen Winkle, Olea Marika Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Feet, Oda Emilie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansson, Aurora Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen-Johnsen, Mathea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvie, Andrea Johanne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed, Sofie Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kringen, Berit Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Ingvild Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Sangmo Elise Thargyal Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Karoline Røren Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mari Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstrand, Astrid Linnea Jensen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Elida Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Sina Faye-Lund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Alma Sørevik Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trondsen, Hanne Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Waheed, Amna Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wist, Maren Brenna Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnenak, Nikoline Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clason, Nora Isabell Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Tone Elise Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ishoel, Ella Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsværk, Anne Olivia Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matvik, Ada Elisabeth Haugen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjærfoss, Ida Janie Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møkkelgjerd, Nora Alette Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rehn, Maja Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skara, Fride Brekke Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørsdal-Myrlid, Silje Klubb Skimt - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veitsle, Jenny Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Nora Føskerud Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Anna Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Ingeborg Jacobsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heen, Mie Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertzenberg, Ada Østrem Nafstad Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mihle, Vannessa Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Silje Nævdal Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordås, Emine Hansen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Pia Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørsdal-Myrlid, Maja Klubb Skimt - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedrelid, Stella Victoria Dahle Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Ingrid Indianna Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Alida Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Clason, Julia Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Clason, Ida Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grue, Emilie Marie Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Julie Elise Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvaldsen, Ellinor Bogstrand Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindseth, Leah Bjørnstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkonen, Ingrid Kristiina Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Linnea Margareta Everbring Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Sigrid Mcghie Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Eline Hegland Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stange, Amalie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Telle, Lisa Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Viktoria Tokouzpalidis Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avlesen, Karoline Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Benno, Linnea Vetnes Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnenak, Petra Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksson, Leona Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Bethine Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvale, Vårin Kristensen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Thea Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlie, Thelma Inderberg Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvseth, Frida Platou Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Hermine Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Musial, Lisa Hovland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møkkelgjerd, Lilly Nova Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringnes, Emmelyn Fosse Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skånhaug, Adelia Zia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Anna Hegland Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strachan, Olivia Isla Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartsund, Sophia Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Karin Sletmoen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørlie, Tilde Haugen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Waage-Kristiansen, Mia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bade, Halvor Røise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østbu, Fredrik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
VM snøsport