Hopp til innhold

KM Sprint - Hvalstjernrennet

Fet Skiklubb ønsker velkommen til KM sprint - Hvalstjernrennet. Rennet går 13. februar og vil være åpent kun for KM-klassene fra 13 år og eldre. I tillegg til KM, er dette rennet en del av SP1 cup for 13-14 år. Rennet går i fri teknikk. Det vil bli prolog og alle vil få gå minimum et heat.

  • Når: 13.02.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hvalstjern Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2022

Annen informasjon

  • Adresse: PB 45 1900 Fetsund 1901 FETSUND
  • Telefon: 91766466
  • E-post: fetlangrenn@gmail.com
  • Kontonummer: 12802744186
  • Hjemmeside: http://www.fetskiklubb.no
  • Rennleder: Jørgen Bartnes
  • Ass. TD: Torkjel Kleppo Grøndalen
  • TD: Christian Bakken

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 13.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blomhaug, Henrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Widerberg, Fredrik Fallang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Pia Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn de Paoli, Lea Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Hermine Sørensen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Støvind, Erle Matilde Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støvind, Oda Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Ingrid Indianna Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Celine Moen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03