Hopp til innhold

Hakadalsrennet Fristil

Vi ønsker velkommen til Hakadalsrennet fristil søndag vi har alle klasser og er en del av SP1 cup for 13-14år. Rennet går i vår 3km lange kunstsnøløype. Husk riktig klasse ved påmelding, født: 2006=16år, 2008=14år, 2010=12år, 2012=10år, 2014=8år. All informasjon om rennet finner dere på rennets hjemmeside. https://www.hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet

  • Når: 19.12.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 19.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 19.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melgaard, Simon Nystad Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ataya, Melina Bakken Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melgaard, Silja Nystad Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Lasse Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02